Wpisy użytkownika Karina M. z dnia 20 czerwca 2011

Liczba wpisów: 2

tallyweijl
 
Moje najnowsze zakupy:

Sukienka z h&m przeceniona z 40 na 20:)

2.jpg


3.jpgTop także z h&m , przeceniony na 20 zł
j.jpg


Rurki z Terranovy , tutaj byłam bardzo zaskoczona, ponieważ na początku kosztowały 169 zł a kupiłam je za 59 :)


4.jpgDrugie rurki ze Stradivariusa
Nie były przecenione i kosztowały 90 zł5.jpgJeszcze dwie bokserki ale nie będę robić zdjęć bo chyba każdy wie jak one wyglądają :P
6.jpg


7.jpg


8.jpg


9.jpgOd jutra mam wakacje !<3
Nie mogę w to uwierzyć , że tak szybko to minęło :)


Kiss Karina
  • awatar Monja: świetne rurki. a sukienka z h&m załamałam się jak ją przymierzyłam ;p nie dla mnie ;D
  • awatar Api^^: świetne rzeczy. :)
  • awatar kasquu: świetne nowe nabytki :)
Pokaż wszystkie (39) ›
 

tallyweijl
 

logo_locherber.jpg


Od kilku dni testuje kosmetyki firmy  Locherber.

Kilka informacji na ich temat:
Od stu lat kosmetyki firmy Locherber opracowywane są z myślą o życiu w zgodzie z prawami natury, w której wszelkie żywe istoty włączając w to zwierzęta, mogą żyć w pełnej harmonii zgodnie z prawami najwyższej etyki. Zespół Locherber pracuje od lat z wielkim entuzjazmem, w pełni szanując najważniejsze wartości, jak np. miłość do środowiska w którym żyjemy. W przypadku Locherber, jest to mały Kanton św. Gallena w Szwajcarii, gdzie przyroda nie została jeszcze naruszona przez przemysł i żyje według swoich starych, naturalnych zasad.
Od wielu lat rodzina Locherber dokłada wszelkich starań, by odszukać i zebrać przeróżne zioła pomagające zachować zdrowy i młody wygląd skóry. Dedykowaliśmy całe nasze życie opracowując i przedstawiając optymalne produkty dające natychmiastowy efekt. Produkty dbające o cerę dzisiaj i w przyszłości. Mamy wspaniałe efekty, które są wynikiem łączenia praw natury z nowoczesną nauką.
Życie i praca z najwyższym respektem praw natury to wizytówka naszej firmy.PURIFYING_CREAM__4c20ce2b88c5a.jpg

Krem oczyszczający skórę o pH 6,3
Do skóry tłustej i ze skłonnością do trądziku
Skóra ze skłonnością do nadmiernego wydzielania łoju wprawdzie pozostaje dłużej młoda, jednakże wymaga specjalnej kuracji nieczystości, takich jak piegi  
i  zaskórniki. Ten krem oczyszczający skórę na bazie wyszukanych ekstraktów roślinnych stanowi tu cenną pomoc, ponieważ usuwa nadwyżkę łoju i nie zatyka porów skóry, pozwalając jej swobodnie oddychać. Działa łagodnie, także w głębokich warstwach skóry, zapewnia jej zdrowy i świeży wygląd.

PURIFYING_GEL____4c20b6b96a47e.jpg

Żel oczyszczający skórę o pH 5,8
Do codziennego stosowania, dla skóry tłustej i nieczystej
Jeżeli skóra ma skłonność do nadmiernego wydzielania tłuszczu, nieodzowne jest jej optymalne czyszczenie. Żel ten opracowany ze specjalna formułą stosowany codziennie leczy nieczystą skórę i sprawia, że staje się ona gładsza i czystsza. Odświeża skórę, przygotowując ją na dalszą pielęgnację kremem. Działa antyseptycznie i wyrównująco.Jak zauważę jakieś efekty napewno napisze o nich recenzję :)
Pozdrawiam Karina
Pokaż wszystkie (3) ›